Partnerzy

O nas

Fundacja Forum Mężczyzn została powołana z początkiem 2019r. W ramach naszej działalności koncentrujemy się na budowaniu i promowaniu pozytywnego wizerunku ojcostwa, poprzez prowadzenie edukacyjnych programów wspierania młodych ojców oraz organizację corocznego wydarzenia jakim jest Wrocławski Dzień Ojca. Podczas tej inicjatywy zapraszamy ojców do aktywnego spędzenia czasu ze swoimi dziećmi i rodzinami. Wraz z partnerami akcji oferujemy darmowe zaproszenia do instytucji kultury i rozrywki we Wrocławiu.

Niezwykle ważna jest dla Nas działalność promująca i wspierająca profilaktykę męskich badań. Organizowany w Listopadzie Konkurs o Złoty Wąs, ma na celu zwiększenie świadomości Wrocławian na temat profilaktyki męskiego zdrowia. Działanie ma swój praktyczny wymiar, fundacja rozda ponad 100 darmowych badań profilaktycznych w ramach akcji Złoty Wąs.

Kolejną inicjatywą są coroczne cykle spotkań realizowane na terenie Dolnego Śląska. Spotkania mają formę debaty, na której publiczność aktywnie uczestniczy w dyskusji. Sex, zdrowie, ojcostwo to jedne z wielu tematów podejmowanych podczas spotkań. Zaproszeni goście – specjaliści z danej dziedziny będą uczestniczyć w otwartej debacie wraz z publicznością.

Ponadto, zależy nam na ochronie i promocji kultury fizycznej, sportu i edukacji wśród mężczyzn wszystkich grup wiekowych oraz na aktywizacji zawodowej mężczyzn zagrożonych wykluczeniem społecznym. Jeśli spodobała się Tobie idea naszej działalności i chciałbyś pomoc, serdecznie zapraszamy do wsparcia finansowego naszej Fundacji.