Dr n. med. Andrzej Krzysztof Przybyła

„My – mężczyźni, więcej wiemy na temat naszego samochodu niż naszego zdrowia i ciała. A przecież jest jasne, że nawet samochód wyścigowy musi także czasem zjechać do boksu… (…) Dlatego niezwykle ważne jest zacząć dbać o siebie dużo wcześniej, niż dopiero wtedy, jak coś „nawali“.”

Specjalista urolog, androlog. Doktorat na Uniwersytecie w Getyndze (tematyka raka prostaty). Pionier rehabilitacji urologicznej w Polsce, współtwórca standardów rehabilitacji urologicznej w Niemczech, twórca Projektu Andros. Prekursor holistycznego podejścia do zdrowia mężczyzn. Specjalista od zaburzeń erekcji, Aging male, nietrzymania moczu oraz profilaktyki i opieki nad pacjentami po zabiegach urologicznych i uroginekologicznych. Członek wielu stowarzyszeń naukowych m.in. Deutsche Kontinenz Gesellschaft, Stiftung Männergesundheit czy Deutsche Gesellschaft für Mann und Gesundheit. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Niemczech.
Doktor Przybyła na stałe współpracuje z Fundacją Forum Mężczyzn, wspierając ją w roli ambasadora i specjalisty z zakresu typowo męskich chorób i dolegliwości w prowadzonych obecnie projektach. Pełni również rolę konsultanta z zakresu wiedzy medycznej przy realizacji kolejnych działań Fundacji.
600 490 Fundacja Men Forum
Share