Jacek Peszyński​

Z zawodu księgowy, nauczyciel wychowania fizycznego oraz sędzia kajakarstwa klasycznego. Człowiek-orkiestra, który udziela się w dziedzinie sportu, filmu, muzyki i sztuki. Aktywny ambasador aktywności wśród seniorów, uczestnik pierwszej edycji Męskiego Chóru Seniora.

Instruktor sportowy grupy rekreacyjno – sportowej przy Wrocławskim Centrum Seniora, Mistrz Polski Seniorów (35+) w tańcu towarzyskim, członek chóru Teatru Scena Kamienica,  aktor Teatry na Bruku przy CAL Ołtaszyn , regularnie występuje w różnych produkcjach filmowych powstających we Wrocławiu (zagrałem około 60 epizodów w filmach i serialach). Jako wolontariusz prowadzi 4 razy w tygodniu zajęcia sportowe z seniorami na pływalni i hali sportowej. Wychowałem paraolimpijczyka oraz kilku medalistów Mistrzostw Polski, Europy i Świata w kajakarstwie klasycznym. Obecnie nie prowadzi treningów z zawodnikami, jednak wciąż sędziuje regaty kajakowe.

Dzięki aktywności wśród seniorów i aktywnemu zaangażowaniu w Męski Chór Seniora, pan Jacek będzie wspierał Fundację Forum Mężczyzn w działaniach, zwłaszcza dotyczących aktywizacji panów.

2560 2114 Fundacja Men Forum
Share