Złoty Wąs 2021

Konkurs o Złoty Wąs!

Zgłoś swój wąs w konkursie! Na zdjęcie Twojego zarostu czekamy do północy w czwartek 21 października. W niedzielę 24 października posiadacze sześciu najlepszych wąsów (wybrani przez jury) wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Spośród finalistów internauci wybiorą laureata Złotego Wąsa 2021 z pomocą bezpłatnego głosowania. Finał imprezy zaplanowano na 20 listopada. Zwycięzca otrzyma statuetkę Złotego Wąsa oraz garnitur od Partnera wydarzenia – firmy Pawo, a cała szóstka finalistów upominki od sklepów zlokalizowanych w Magnolia Park, zestawy kosmetyków od firmy Roomcays oraz pakiet badań profilaktycznych!

Plebiscyt Złotego Wąsa to nie tylko zabawa. Jego głównym celem jest popularyzacja męskiej profilaktyki, otwarta dyskusja o męskich nowotworach bez tabu i uświadomienie panom, jak znaczące jest regularne kontrolowanie własnego organizmu, zwłaszcza w kontekście chorób nowotworowych. Dzięki temu kampania wpisuje się w międzynarodowy trend zapuszczania wąsów w listopadzie celu zwrócenia uwagi mężczyzn na konieczność badań profilaktycznych.

Zapraszamy!

1500 1000 Fundacja Men Forum
Share