O nas

Fundacja Forum Mężczyzn została powołana na początku 2019 r. W ramach naszej działalności koncentrujemy się na kwestiach dotyczących męskiego zdrowia, profilaktyki, przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu oraz budowaniu i promowaniu pozytywnego wizerunku ojcostwa.

Jednym ze sposobów wspierania młodych ojców jest organizacja corocznego wydarzenia - Wrocławskiego Dnia Ojca. Podczas tej inicjatywy zapraszamy ojców do aktywnego spędzenia czasu ze swoimi dziećmi i rodzinami. Wraz z partnerami akcji oferujemy darmowe zaproszenia do instytucji kultury i rozrywki we Wrocławiu. Niezwykle ważna jest dla Nas działalność promująca i wspierająca profilaktykę męskich badań. Organizowany w Listopadzie Konkurs o Złoty Wąs, ma na celu zwiększenie świadomości Wrocławian na temat profilaktyki męskiego zdrowia. Działanie ma swój praktyczny wymiar, fundacja rozdaje ponad 100 darmowych badań profilaktycznych w ramach akcji Złoty Wąs.
Kolejną inicjatywą są coroczne cykle spotkań realizowane na terenie Dolnego Śląska. Spotkania mają formę debaty, na której publiczność aktywnie uczestniczy w dyskusji. Seks, zdrowie, ojcostwo to jedne z wielu tematów podejmowanych podczas spotkań. Zaproszeni goście – specjaliści z danej dziedziny będą uczestniczyć w otwartej debacie wraz z publicznością. Ponadto, zależy nam na ochronie i promocji kultury fizycznej, sportu i edukacji wśród mężczyzn wszystkich grup wiekowych oraz na aktywizacji zawodowej mężczyzn zagrożonych wykluczeniem społecznym. Jeśli spodobała Ci się idea naszej działalności i chciałbyś pomoc, serdecznie zapraszamy do wsparcia finansowego naszej Fundacji.

Ekipa

Prezes
Sebastian Kwietoń
Menadżer projektu
Sławomir Dalidowicz
Menadżer projektu
Renata
Menadżer projektu
Mariusz
Menadżer projektu
Marcin
Menadżer projektu
Krystian
Menadżer projektu
Arek

Ambasadorzy

Fundacja Forum Mężczyzn na stałe współpracuje z Ambasadorami - specjalistami z różnych dziedzin, którzy swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami wspierają działania statutowe i inicjatywy FFM.

REDAKTOR TREŚCI MEDYCZNYCH
Dr n. med. Andrzej Przybyła
Ambasador
Jacek Peszyński