Materiały
WEBINARIUM

W środę, 8 listopada o godzinie 19:00 odbędzie się ogólnodostępny webinar “Fakty i mity o profilaktyce męskiego zdrowia”. Współpracujący z Fundacją Forum Mężczyzn ekspert, dr n. med. Krzysztof Tupikowski przedstawi najważniejsze informacje na temat męskiej profilaktyki i odpowie na żywo na pytania zadawane przez uczestników. Transmisja będzie dostępna na YT oraz FB Fundacji Forum Mężczyzn.

Link do wydarzenia
Archiwum
LTAM / 2 Luty, 2023
Misja: Tata, czyli o ojcostwie w praktyce - spotkanie cyklu Let's Talk About Men
Pora na tatę! Jak być wzorem dla dziecka? Jakie wyzwania stoją przed współczesnym tatą? Rozmawialiśmy o tym nieprzypadkowo w Dniu Ojca, 23 czerwca, podczas trzeciego spotkania tegorocznej edycji Let's Talk About Men.
LTAM / 2 Luty, 2023
Chłopaki też płaczą - jak zrozumieć to, co czuję? Spotkanie cyklu Let's Talk About Men
Czy emocje i uczucia są „męskie”? Czy mężczyzna może sobie na nie pozwolić? Jak radzić sobie z negatywnymi myślami i gdzie szukać pomocy? Na te i inne pytania związane z męską sferą emocjonalną odpowiadali eksperci podczas drugiego spotkania cyklu Let’s Talk About Men.
LTAM / 15 Grudnia, 2021
DEBATA: „Idzie facet do lekarza! Męska profilaktyka onkologiczna”
DEBATA: "Idzie facet do lekarza! Męska profilaktyka onkologiczna" Prowadzący: Dr n. med. Andrzej Przybyła androlog, urolog Dr n. med. Krzysztof Tupikowski, urolog Projekt finansowany przez Miasto Wrocław.
LTAM / 8 Grudnia, 2021
WEBINAR: „Profilaktyka 50+ – dieta, alkohol, lifestyle – nie tylko prostata.”
Jak pozostać w dobrym zdrowiu, czego się wyrzekać, a co nie szkodzi w nadmiarze. Prowadzący: Dr n. med. Andrzej Przybyła androlog, urolog Projekt finansowany przez Miasto Wrocław
1 2 3 9